$23.56 KDV Dahil
$24.00 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$23.56 KDV Dahil
$20.00 KDV Dahil
$21.78 KDV Dahil
$24.00 KDV Dahil
$23.56 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$23.56 KDV Dahil
$23.56 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$19.11 KDV Dahil
$20.00 KDV Dahil
$20.00 KDV Dahil
$21.78 KDV Dahil

Büyük Beden Erkek T-Shirt

Şile Bezi' nin rahat kumaş yapısı ve dökümlü duruşu ile büyün beden giyen erkek müşterilerimizin severek kullanacağı ve vazgeçilmezlerinin arısında yer alacağı büyük beden t-shirtler üretiyoruz. Yoğun istek ve talep üzerine Büyük beden zamanla çoğalacak tasarımlarımız ürün bulma konusunda sorun yaşayan büyük beden kullanan erkek müşterilerimiz tarafında oldukça ilgi göreceğini düşünüyoruz. Şile bezi kendi ülkemize ve kültürümüze ait olan %100 doğal pamuktan oluşan bir kumaştır. Yerli üretim olması da ülke ekonomisi ve katkısı bakımdan tercih edilme sebebidir. Desenli, tek renk, otantik veya modern modellerimiz battal beden olarak tabir edilen kategori de Şile Bezi ile ayrı bir değer kazanmaktadır. %100 Pamuktan üretilen kumaş olması sayesinde vücut sağlığını korumaktadır.  Gömlek modellerinde her renk seçeneğini bulabilirsiniz. Şile bezi pantolonlar ise rahatlığı sevenlerin mutlaka giymesi gereken tasarımların başında yer alıyor. 

 

Büyük Beden Erkek T-Shirt Modelleri

Şile Bezi kıyafetler rahat olması nedeni ile büyük beden kullanıcılarında ilk sıralarda yer alır. Yazın kavurucu sıcağında pamuklu kumaş harici bir kumaştan gömlek giymek vücudumuzu bir hayli rahatsız eder. Fakat Şile bezi diğer kumaşların aksine en zor anlarda bu sıkıntınızı çözecek ve şık tasarımlarıyla size istediğiniz tarzı oluşturma olanağını sağlayacaktır. Hafif kumaş dokusu ile tasarlanan düz modern tasarımlarla, pantolon ve bunun gibi bir çok seçenekle kombin yapılıp üzerinize giyebileceğiniz model seçenekleri arasındadır. Kısa kolu ve uzun kollu gömlek modelleri giyim şeklinize göre tercih edeceğiniz ürünlerdir.

Büyük Beden Giyim de Trend Şile Bezi

Bu senenin trendleri arasında şile bezi elbiselerimizin doğal ve zarif  renkleri mükemmel dokunmuş pamuk kumaşı ve işlemeleriyle moda ürünler arasında yerini alacaktır. Doğal giyim çizgisinden çıkmadan ürünlerimizle mükemmel kombinler yapıp güzel giyimin tadını çıkartın.

Nakışlı Ürünlerde Bu Yaz

Eliş Şile Bezi Tekstil

Yıllardır özenle hazırlamış olduğumuz Büyük Beden Giyim ürünlerimiz şile bezi kullanımını yaygınlaştırıp, doğallığı ve sağlığı ön plana çıkartacaktır.

Silemoda.com

Birbirinden canlı ve özenle hazırlanmış elbise, bluz, tunik, etek, ve şalvarı kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.