$35.33 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$35.33 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil

ŞİLE BEZİ ERKEK HAC VE UMRE

Allah’ın Müslümanlar üzerinde farz kıldığı ibadetlerden biri de hac ibadetidir. Hac ibadeti de günahlarının affı için samimi ve içten bir şekilde yerine getirilmelidir. Dolayısıyla hac ibadetlerinizi yerine getirirken kutsal topraklar üzerinde kılık ve kıyafetlerimize özen göstermeliyiz. Hac ibadetini yaparken Mekke ve Medine’de havalar çok sıcak olacağı için rahat kıyafetler tercih edilmelidir. Eliş Şile Bezi markasının %100 Pamuk Şile Bezi Kumaş’ından tasarlayıp ürettiği üst giyim ve alt giyim modellerini kutsal ibadetlerinizi yerine getirirken kombinlerinize eşlik edebilir. Model ve renk olarak sınırlama yoktur. El ve yüz haricinde kalan vücudunun tamamını örten kıyafetler tercih edilmelidir. Şile Bezi Kumaşı %100 Pamuk olmasından dolayı hac ve umre ibadetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü pamuk kumaş olduğu için sizi terletmeyen, terlemenize engel olan, hava geçirgen özelliği yüksek olan, cildinizin nefes almasını sağlayan, kullanım ömrü uzun olan, ince, hafif ve serin tutması da kumaşın özellikleri arasındadır. Bu sebepten dolayı tereddütte kalmadan Eliş Şile Bezi markasının Şile Bezi Alt ve Üst Giyim modellerini tercih edebilirsiniz. silemoda.com web sitesini ziyaret ederek bu kombinlerden faydalanabilirsiniz.

Şile Bezi Hac ve Umre Gömlek T-Shirt

Kutsal topraklarda gerçekleştirilecek ibadet görevlerinizi şile bezi ile üretmiş olduğumuz hac ve umre kıyafetleri ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Hac ve umre giyimi konusunda tasarlamış olduğumuz elbise, gömlek, ferace, etek, pantolon, şal modellerimiz çok kullanışlı olmaktadır. Kendi ülkemize has tamamen doğal ve yerli üretim hacı ve umre gömleklerimiz kullanım rahatlığından dolayı yoğun ilgi görmektedir. Ürünlerimizin tamamın da %100 doğal pamuk kumaş kullanmaktayız. Şile bezi hafif kumaş olması sayesinde çok sıcak yaz günlerinde rahat kullanım sağlar. Özellikle şile bezinin vücudu serin tutuyor olması Mekke ve Medine' de yapılacak olan hac ve umre vazifelerini de kolaylaştıracaktır.

Şile Bezi Hac ve Umre Kıyafetleri

Şile Bezi ürünlerin en önemli özelliği rahat ve ter emici özelliğe sahip olmasıdır. Kutsal topraklara yapacağınız ziyaretinizde aklınıza gelebilecek ilk soru nasıl bir gömlek yada elbise almalıyım sorusudur. Kadın, Erkek ve çocuklara özel şile bezi hac umre kıyafetlerimizle sizi büyük bir dertten kurtarıyoruz. Yerli üretim kaliteli uygun fiyatlarımız ile bay ve bayan hac umre giysi modellerimizle her yaşa hitap ediyoruz. Hac ve umre kıyafetleri kategorimizde hac ve umre vazifesinde kullanılacak ürünler yer almaktadır. Bunların en bilineni, tahmin edilebileceği üzere şile bezi ile üretmiş olduğumuz elbise, ferace, gömlek, pantolon, şalvar, etek yer almaktadır. Hac ve Umre esnasında belirli zamanlar da ihtiyacınız olacak ürünlerimiz mevcuttur.

Şile Bezi Tesettür Giyim

Kullanan kişiyi rahat ettirmesi ile bilinen şile bezi ferace, elbise, gömlek, pantolon, etek ürünlerimiz, yüksek sıcağın etkilerini mümkün olduğunca azaltmaktadır. Hac ve umre kıyafetleri bütün ürünlerimiz %100 pamuk olduğu için dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlüdürler. İmal edildikleri kumaşların doğal özellikleri nedeniyle sıcağın etkisini minimuma indirir ve cilt sorunlarına yol açmazlar. Yıkama yapıldıktan sonra diğer kumaşların aksine ütü gerektirmez ve kolayca kurur.

Hac ve Umre Ürünleri
Eliş Şile Bezi Tekstil

Bu sene hac ve umre ürünleri için aramış olduğunuz doğru adres, tamamen doğal ve rahat ürünler üretiyoruz.

Silemoda.com

Birbirinden güzel sade özenle hazırlanmış hac umre giysileri ayrıca elbise, ferace, etek, şalvar, pantolon, entari kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR