$32.39 KDV Dahil
$28.72 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$28.72 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$20.56 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$28.72 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
$32.17 KDV Dahil
Yeni Ürün
ŞİLE BEZİ ERKEK GİYİM
$32.39 KDV Dahil

ŞİLE BEZİ BABA – OĞUL KOMBİNLERİ

Erkek çocuklarımızın en büyük kahramanı babalarıdır. Süper kahramanlar bir yana babalarımız bir yanadır. Bu kahramanlığı babalarımızla paylaşmanın, onlarla yürümenin imzasını Eliş Şile Bezi markası ile atıyor; baba – oğul kombin modellerine bir yenilik kazandırıyoruz. Babalarımızın şıklığını, erkek çocuklarımızın rengarenk dünyasını harmanlayıp baba – oğullara bir örnek olmaları için şans veriyoruz. Eğlenceli ayrıntılar ile oluşturulan kombin takımları ile tanışmaya Eliş Şile Bezi ile başlayabilirsiniz. Kıyafetler kişilerin ruh halini, modunu kısacası kendilerini ifade etmelerine olanak sağlayan eşyalardır. Birden fazla çok alternatif seçeneklere sahip olan giyim ürünleri arasında baba – oğul kombinleri de bulunmaktadır. Bu kombinler aynı kumaş, aynı model ve aynı tasarım olarak üretilmekte; babaya ve çocuğa uygun beden seçenekleri ile tasarlanmaktadır. Baba – oğul kombin kıyafetleri; baba ve oğulun birlikte giyebileceği, ortaya ise renkli görüntülerin çıkacağı takım çeşitleridir. Günlük hayatta kullanabileceğiniz kombinler dışında özel davetlerde de baba – oğul bir örnek olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bu durumda baba – oğul takım kombinleri hayatınızın her alanında, dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabileceğiniz modellerdir. Kombinler genellikle doğum günleri, babalar günü gibi daha çok tercih edilen özel günlerde kullanılmaktadır. Kombin seçimi gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; seçilen kombinin çocuğa uygunluğu kontrol edilmelidir. Çocuğun bedenine, sağlıklı kumaş türüne ve çocuğun yaşına göre uygun seçilmelidir. Bu durumda dışarıdan gözlemlendiğinde çocuğun ve babanın yaşını yansıtan ürünler tercih edilmelidir. Eliş Şile Bezi markasının Şile Bezi %100 Pamuk Kumaş olarak tasarlayıp ürettiği baba – oğul kombinlerini inceleyebilirsiniz. Kumaşının %100 Pamuk olmasından kaynaklı giydiğiniz zaman terlemenize engel olan, cildinize alerjik reaksiyon göstermeyen, cildinizin nefes almasını sağlayan, hava geçirgenliği yüksek, uzun ömürlü kullanım sağlayan, hafif ve ince olması, serin tutması da kumaşın özelliklerinden birkaçıdır. Bu sebeplerden dolayı tereddüt etmeden hem kendiniz hem de çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. silemoda.com web sitesini ziyaret ederek bu takım kombinlerinden faydalanabilirsiniz. Yetişkinlerin anne ve babaların çocukları ile uyum içerisinde bir örnek olmanın son zamanlarda popülerliği artmaktadır. Hem çocuklarımızın hem de babalarımız için bu durum oldukça neşe vericidir. Çünkü babalarımız gibi olmak, onlar gibi giyinmek, onlar gibi konuşmak, onlar gibi hareket etmek çocukları mutlu eder. Peki bu mutluluğu çocuklarımıza yaşatmaya ne dersiniz? Aynı takım kombinlerini giydiğiniz de çocuklarınızın heyecanı dahil olmak ve bu vazgeçilmez mutluluğu onlarla paylaşmak paha biçilemez. Mutluluk ve heyecan dolu baba – oğul kombinleri için silemoda.com’a davetlisiniz..

Şile Bezi Baba Oğul Kombinleri

Şile Bezi Baba Oğul Modası

Eliş Şile Bezi Tekstil

Bu yaz sezonu için özel olarak hazırlamış olduğumuz Yeni Sezon Giyim ürünlerimiz şile bezi kumaş ile üretilen ürünleri sevenleri çok mutlu edecektir.

Silemoda.com

Birbirinden canlı ve özenle hazırlanmış elbise, bluz, etek, ve şalvarı kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR