Gizlilik ve Güvenlik

(Verilerin Korunması)

 

silemoda.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Silemoda.com' da toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece silemoda.com bünyesinde kullanılmaktadır.

silemoda.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

silemoda.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, silemoda.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla silemoda.com iş ortakları ile paylaşıla bilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde silemoda.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin silemoda.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Üyelik Sözleşmesi

silemoda.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, silemoda.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-postadan sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

 

Yurt Dışı teslimatları

silemoda.com yurtdışı teslimatlarını anlaşmalı olduğu PTS kargo ile yapmaktadır. Kargo ücretleri sipariş verilen bölge ve siparişin miktarına göre değişiklik gösterebilir.

Kategorilere göre özel teslimat şartları

silemoda.com un sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.

 

Gönderim kısıtlaması olan ürünler

Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı silemoda.com kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.

 

Satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

silemoda.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını ve pazarlamasını müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

 

İade koşulları

 

Müşteri silemoda.com’ dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 14 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.

14 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

 

Müşteri silemoda.com’ dan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 14 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.

Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.

www.silemoda.com un tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir.

 

Bilgi Güvenliği

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi silemoda.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

silemoda.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Bilgi Paylaşımı

silemoda.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler silemoda.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

 

Güvenli Alışveriş Garantisi

silemoda.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine www.silemoda.com personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

 

Şile Moda E-Ticaret Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR