$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$20.56 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil
$17.72 KDV Dahil

ŞİLE BEZİ ERKEK ÇOCUK GÖMLEK MODELLERİ

KÜÇÜK KAHRAMANLARIMIZ ERKEK ÇOCUKLARIMIZ

Şık ve gösterişli görünüme sahip olan erkek çocuk gömlek modelleri; birbirinden renkli, güzelliklerine güzellik katabilme olanağı sağlıyor. Eğlenceli ve şık tasarım özellikleriyle her zaman göz önünde olan erkek çocuk gömlek modelleri ürünlerimiz hem günlük yaşamınızda hem de özel günleriniz de kullanabilirsiniz. Böylece girilen her ortamda ve hayatınızın her anında şık olmanızı sağlayacak gömleklere Eliş Şile Bezi markası ile silemoda.com web sitesi üzerinden göz atabilirsiniz. Her ne kadar “çocuk” diye sıfatlandırsak da aslında çocuklarımız büyüdükçe bir “birey “olma yolunda ilerliyorlar ve söz sahibine kavuşuyorlar. Bir süre sonra kendi tercihlerini kendilerini yapmak istiyor, kendi kombinlerini oluşturuyor ve kendi başlarına her şeyin üstesinden gelmeye çalışıyorlar. Bu nedenden dolayı giyim konusunda kendi tercihlerini yapmalılar. Okulda, kreşte, doğum günü partilerinde, sosyal aktivitelerde her zaman güzel olmak ve şık gözükmek isteyebiliyorlar. Bu nedenlerden dolayı Eliş Şile Bezi markası erkek çocuklarımıza kendi moda anlayışlarına uygun gömlek seçeneklerini sunuyor. Son derece başarılı ve %100 Pamuk Şile Bezi Kumaşı’ndan tasarlanıp üretilen erkek çocuk gömlek modelleri hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Uzun kol ve kısa kol modelleri ile mevsimine uygun tercih edebilecekleri gömlek modellerini, en sevdikleri renk seçeneği ile kombinleyebilirler. Özel gün ve davetlerde ya da çocuklarımız için özel hazırlanan organizasyonlarda herkesin kıyafetlerine dikkat ettikleri ve daha özen gösterdikleri bir zamandır. Doğal olarak böyle zamanlarda da erkek çocuklarımızda şık ve gösterişli olmak isteyebilirler. Şile Bezi Erkek Çocuk Gömlek modellerinden birini seçerek kombinlerine asil bir görünüm katabilirler. Kravat ya da papyon kullanarak gecenin gözdesi haline gelerek sevimli bir şıklık oluşturabilirler. Cep detayı bulunan gömlek modelleri de çocukların kendi özel ihtiyacını karşılayabilir. Peçete, mendil gibi eşyalarını da yanlarında taşıyabilirler. Eliş Şile Bezi markası olarak klasik erkek gömlek modelleri ile harmanladığımız modelleri erkek çocukların beğenisine sunduk. Bu sırada baba – oğul kombinlerini de düşünerek birebir aynı modeller üzerinde üretim işlemini gerçekleştirdik. Kareli, ekoseli, çizgili ve düz renk erkek çocuk gömlek seçenekleri ile hem şık olabilir hem de babamızla bir örnek olmanın keyfini sürebiliriz.

Şile Bezi Erkek Çocuk Gömlek

Eliş Şile Bezi Tekstil

Bu yaz sezonu için özel olarak hazırlamış olduğumuz Yeni Sezon Giyim ürünlerimiz Şile Bezi kumaş ile üretilen ürünleri sevenleri çok mutlu edecektir.

Silemoda.com

Birbirinden canlı ve özenle hazırlanmış elbise, bluz, etek, ve şalvarı kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR