%100 Pamuk Şile Bezi Kumaş Modelleri

Şile Bezi, el tezgahlarında pamuk ipliğinden dokunmaktadır ve tamamen doğal olan bir kumaştır. Kumaşın adından da anlaşıldığı üzere tamamen Şile’ye özgü bir bezdir. Ham maddesi krem ve beyaz renklerle dokunan kumaşa desen veya renk eklenebilmektedir. Kumaşın üretiminin en dikkat çekici tarafı ise Şile Bezi Kumaşın deniz suyu ile yıkanması ve daha sonrasında Şile'nin kumsallarına serilerek kurutulmasıdır. Şile Bezi Kumaş'ının kurutma işlemi tamamlandıktan sonra dikim aşamasına geçilir ve son kısmında tekstil ürünlerine dönüştürülmeden el emeği ile işlenerek süslenir. Eskiler zamanlardan günümüze kadar uzanan Şile Bezi Kumaş pek çok tekstil firması tarafından tercih edilmektedir. Eliş Şile Bezi markasının sahip olduğu ve kendine özgü tasarımlar ile üretime devam ettiği Şile Bezi Kumaşı sadece markamız doğal olarak kullanmaktadır ve her sezon yenilenen modeller ile üretime devam etmektedir. Şile Bezi Kumaş’ının hafif yapıları sayesinde farklı teknikler ile renklendirilmektedir.

Kumaş seçerken seçim yapabileceğiniz pek çok desen, tasarım ve renk bulunmaktadır. Şile Bezi Kumaş Lacivert, Şile Bezi Kumaş Petrol, Şile Bezi Kumaş Bordo, Şile Bezi Kumaş Krem, Şile Bezi Kumaş Siyah, Şile Bezi Kumaş Beyaz gibi birçok renk seçeneğine sahip olan Eliş Şile Bezi markası kendi üretimlerinde de %100 Pamuk Şile Bezi Kumaşı kullanmaktadır.

Şile Bezi Kumaşının %100 Pamuk olmasından dolayı tercih ettiğiniz zaman ya da Şile Bezi Kumaşından tasarlanan giyim ürünlerini kullandığınız zaman cildinize zarar vermeyecektir. Şile Bezi Kumaşının nefes alma özelliğinden kaynaklı cildiniz nefes alacak, herhangi bir alerjik reaksiyon göstermeyecektir. Son derece hassas olan Şile Bezi Kumaş, İlkbahar-Yaz mevsim aylarında sıklıkla giyim ürünlerinde kullanılmakta ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

silemoda.com web adresini ziyaret ederek %100 Pamuk Şile Bezi Kumaş modellerimizi sipariş verebilir, mağazalarımıza uğrayarak satın alabilirsiniz.

Eliş Şile Bezi Kumaş Modelleri

Şile Bezi Kumaş Modelleri

Eliş Şile Bezi Tekstil

silemoda.com
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR