$46.22 KDV Dahil
$48.78 KDV Dahil
$48.78 KDV Dahil
$48.78 KDV Dahil
$48.78 KDV Dahil
$48.78 KDV Dahil
$34.94 KDV Dahil
$34.94 KDV Dahil
$34.94 KDV Dahil
$34.94 KDV Dahil
$34.94 KDV Dahil

Sonbahar – Kış Çocuk Giyim Pazen Kumaş Modelleri

Çocuk giyim deyince aslında hepimizin sık eleyip ince dokuduğumuz bir giyim kategorisi olmaktadır. Çünkü hepimiz ebeveynler olarak çocuğumuza tercih etmiş olduğumuz modelleri onları düşünerek satın alıyoruz. Bedenine uygunluğu, rahat hareket edebilmesi ve konforunu düşünürüz. Tercih etmiş olduğumuz her modelin kumaşına ve çocuklarımıza zarar verip vermediğini kontrol ederiz. Piyasadaki bazı kumaş türleri çocuğumuzun vücuduna alerjisi bulunmaktadır. Eliş Şile Bezi markasının geçmişten günümüze kadar gelen pazen kumaş modeliyle birçok çocuk giyim ürünlerini tasarlayıp üretmiştir. Kumaş konusunda hassas düşünen Eliş Şile Bezi markası Sonbahar-Kış, İlkbahar-Yaz mevsim aylarında farklı kumaş türleri kullanmaktadır. Sonbahar-Kış mevsim aylarında kullanabileceğiniz pazen kumaş özelliği gereği, vücudunuzu saran, pamuklu ve sizi sıcak tutan ve vücudunuza zarar vermeyen bir kumaş modelidir. İlkbahar-Yaz mevsim aylarında ise en çok tercih edilen Şile Bezi Kumaş özelliği gereği, pamuklu, ince ve hafif bir kumaştır. Yaz aylarında vücudunuzu terletmeyen, cildinizin nefes almasını sağlayan ve vücudunuza zarar vermeyen kumaş modelidir. Bu sebeplerden dolayı çocuklarımız için tercih edebileceğimiz güvenilir kumaş modelinden üretilen Pazen ve Şile Bezi Kumaş giyim ürünlerini silemoda.com web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Fiyonklu, çiçekli, bağlamalı, nakışlı, işlemeli, kurdeleli ve birçok model çeşitleri ile çocuğumuzun her ihtiyacını karşılayan modelleri bulmak artık çok kolay. Pazen Çocuk Elbiseler renkli dünyalarından ve hayal gücünün canlandırmasıyla işlevselliği ve üretilebilir tasarım modelleriyle her zaman birçok alternatif sunarak hem çocuklara hem de ailelere istediğini vermiş oluyor. Çocuk giyim kategorisi içerisinde alışverişinizi yılın 365 gününe uygun yapabileceğiniz bir adresiniz olsun isterseniz mağazalarımıza ve online satış web sitemize bekleriz.

Pazen Çocuk Giyim Modası

Eliş Şile Bezi Tekstil

Bu kış sezonu için özel olarak hazırlamış olduğumuz Yeni Sezon Giyim ürünlerimiz pazen kumaş ile üretilen ürünleri sevenleri çok mutlu edecektir.

Silemoda.com

Birbirinden canlı ve özenle hazırlanmış elbise, bluz, etek, ve şalvarı kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR