%100 İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ NEDİR?

%100 İade ve Değişim Garantisi silemoda.com'dan satın aldığınız ürünleri beğenmediğiniz taktirde 14 gün içerisinde koşulsuz-şartsız iade edip ürün bedelini geri alma güvencesidir.

Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm illere verdiğiniz her 1.500₺ ve üzeri siparişlerde Yurtiçi firması aracılığı ile ücretsiz kargo servisi sunar. İade ve değişim taleplerinizde üründen kaynaklı bir durum olduğunda kargo bedeli silemoda.com' a aittir. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için bizlere göndereceğiniz ürünleri Sürat Kargo firması ile göndermeniz gerekir. Sürat Kargo firması dışında başka bir kargo firması aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri silemoda.com tarafından karşılanmamaktadır. Ürünlerimizin tümü indirimli olduğundan sizlere bu indirimleri sürekli yansıtabilmek için diğer iade ve değişim taleplerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Bu durumlarda kargo ücretini anlaşmalı Sürat Kargo Müşteri Numaramız 138 736 2060 ile bizim anlaşmalı kargo fiyatlarımız üzerinden ücret ödemesini kargo firmasına yaparak gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli yaptığınız gönderilerde üründe bir kusur olmadığı hallerde sitemizde geçerli kargo bedeli müşteriye iade edilecek tutardan düşülecektir. Gönderim yaparken Sürat Kargo şubesine, alıcı olarak Şile Moda E-Ticaret Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.' nin müşteri numarasını vermeniz ve gönderinizi dosya olarak yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde gönderilmeyen kargolarda anlaşmalı tutarın üzerinde çıkacak ekstra kargo bedeli müşteriye aittir ve iade edilecek tutardan düşülecektir

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, firmamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

HATALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaranızı belirten e-maili  [email protected]  adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturanızı iade edilen ürün ile birlikte tarafımıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL İADE YAPABİLİRİM?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade yapmak isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1 – İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, yıkanmamış, etiketi zarar görmemiş, kirlenmemiş, yıpranmamış, herhangi bir şekilde çizilmemiş, fiziksel değişikliğe uğramamış, tadilat görmemiş olması kaydı ile zarar görmemiş halde teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın arka kısmıdır) bize göndermeniz gerekmektedir. İade yapılacak ürün/ ürünlerin fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir ve zorunludur.

2 - Ürün “Kalite Kontrol Uzmanlarımız” tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır. İade formunu doldururken hesap bilgileri kısmını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, ücret iadesi gerçekleştiğinde tarafınıza otomatik bir bilgi e-postası gönderilir. Site üzerinden kart ile ödeme işlemi gerçekleştirdiyseniz eğer ürün bedeli ödemeyi yaptığınız kartınıza iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

NOT : İade için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, zarar görmüş, tüylenmiş ve yıkanmış ve yıpranmış olursa ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza bildirilip karşı ödemeli olarak tekrar tarafınıza gönderim yapılacaktır. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin iade işlemleri gerçekleştirilmemektedir

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL DEĞİŞİM YAPABİLİRİM?

Değişim yapmak istiyorsanız eğer; istediğiniz ürünün adını(kodunu), renk ve bedenini belirterek fatura arkasındaki değişim formu kısmını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Değişim için talep etmiş olduğunuz ürün/ürünler rezerve edilmemektedir, değişim için gönderdiğiniz ürün/ürünlerin kontrolünden sonra talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut ise değişimi gerçekleştirilmektedir. Talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değilse talebinize göre ücret iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz kartınıza ya da belirtmiş olduğunuz Iban bilgilerine havale olarak yapılabilir veya iade edilecek tutar kadar hediye çeki olarak tanımlanabilir. Bu şekilde istediğiniz zaman bu hediye çekini site içerisinde (www.silemoda.com) kullanabilirsiniz. Ürün bize ulaştıktan sonra stoklarımızda mevcut ise 24 saat içerisinde ya da şubelerimizden temin edilecekse eğer 3 iş günü içerisinde değişim işleminiz yapılarak yeni siparişleriniz kargoya teslim edilerek işleminiz tamamlanır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmî tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, zarar görmüş, tüylenmiş ve yıkanmış ve yıpranmış olursa ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza bildirilip karşı ödemeli olarak tekrar tarafınıza gönderim yapılacaktır. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürünlerin değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir

İADE/ DEĞİŞİM İÇİN NE KADAR ÜCRET ÖDEMEM GEREKİR?

silemoda.com web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, iade veya değişim taleplerinizde üründen kaynaklı bir durum olduğunda kargo bedeli silemoda.com' a aittir. Diğer durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için bizlere göndereceğiniz ürünleri Sürat Kargo firması ile göndermeniz gerekir. Sürat Kargo firması dışında başka bir kargo firması aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri silemoda.com tarafından karşılanmamaktadır. İade ve değişim taleplerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Bu durumlarda anlaşmalı Sürat Kargo Müşteri Numaramız 138 736 2060 ile bizim anlaşmalı kargo fiyatlarımız üzerinden ücret ödemesini kargo firmasına yaparak gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli yaptığınız gönderilerde üründe bir kusur olmadığı hallerde sitemizde geçerli kargo bedeli müşteriye iade edilecek tutardan düşülecektir. İade-değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri şirketimizin anlaşmalı olduğu, Sürat Kargo firması ile gönderebilirsiniz.Sürat Kargo Müşteri Numaramız 138 736 2060. Gönderilerinizi yaparken Sürat Kargo şubesine, alıcı olarak Şile Moda E-Ticaret Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.' nin müşteri numarasını vermeniz ve gönderinizi paket olarak yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde gönderilmeyen kargolarda anlaşmalı tutarın üzerinde çıkacak ekstra kargo bedeli müşteriye aittir ve iade edilecek tutardan düşülecektir.

ÜRÜNÜ/SİPARİŞİ İPTAL ETMEK İÇİN NE YAPMAM GEREKİR?

İptal işlemleriniz için 0850 305 3 925 telefon numarasını aramanız veya [email protected] mail adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR