$32.39 KDV Dahil
$28.72 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$31.17 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$39.33 KDV Dahil
$28.72 KDV Dahil
$32.39 KDV Dahil

ŞİLE BEZİ T-SHİRT MODELLERİ

Günlük ve sosyal hayatın en çok kullanılan ve tercih edilen parçalar arasında tişört modelleri gelmektedir. Kolay kombin oluşturabilme ve kullanım kolaylığı sağlayan tişört modelleri alternatif seçenekleri ile 7’den 70’e, büyükten küçüğe, gençten yaşlığa herkese hitap etmektedir. Düz renk, çizgili, kareli, ekoseli ve birçok değişik model seçenekleri ile günlük hayatta hiç zorluk çekmeden kombininizi oluşturabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. İlkbahar-Yaz mevsim aylarında kullanabileceğiniz Şile Bezi Tişört modelleri sıcak havaların bunaltıcı sıcaklarından korunabilirsiniz. %100 Pamuk Şile Bezi Kumaş özelliğinden dolayı sizi terletmeyen, cildinizin nefes almasını sağlayan, bunaltıcı sıcaklardan koruyan ve cildinize zarar vermeyen kumaş modelidir. Kumaşlarda kullanılan bazı zararlı maddeler cildinize temas ettiğinde cildiniz alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu ve bunun gibi durumlara maruz kalmamak için Şile Bezi Kumaş’ından tasarlanıp üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında kullanılan Şile Bezi Tişört modellerini Sonbahar-Kış mevsim aylarında da bir kazak ya da hırkanın içine giyerek de kombin oluşturabilir, tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Her mevsime uygun olmasından dolayı günlük hayatta da aradığınız kolaylığı elde edebilirsiniz. Tişört modellerini kendi bedeninize ve vücut tipinize uygun seçmeniz gerekmektedir. Bedeninize uygun olmayan modeller tercih ettiğiniz de kombinleriniz de kötü bir görünüme neden olabilirsiniz. Her ne kadar erkekler için tasarlanmış olsa da tişört modelleri görünüm açısından kadınların da tercihleri arasında yer almaktadır. Pantolon, şort, kapri gibi birçok alt giyim modelinin üzerine giyebileceğiniz tişört modelleri bulunmaktadır. Düz siyah ya da düz beyaz renk tişört modelleri ile yapabileceğiniz kombinlerle karizmatik bir görünüm elde edebilirsiniz. Çeşitlilik konusunda herkes tarafından ulaşılabilir olması en büyük avantajları arasındadır. Klasik ya da spor tarzda üretilip tasarlanan tişört modellerini geniş beden seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bu sayede aramış olduğunuz tişört modellerini kolaylıkla bulma imkânınız mevcuttur. Sınırsız kombin seçeneği sunan ve kullanım rahatlığı olan tişört modelleri farklı boyut kazanırken, modanın yenilikçi dünyasında rahatına düşkünler için hareket özgürlüğü tanıyan modeller gündemde. Modelleri, renk çeşitleri ve geniş beden alternatifleri ile uzun yıllar kullanım avantajı sunan Eliş Şile Bezi Markası silemoda.com web sitesi ile elinizin altında. İster online ister mağazalarımızdan satın alabilir, gününüzü kurtarabilirsiniz. .

Şile Bezi Gömlek ve Erkek Giyim Modelleri

Şile bezi son yıllarda yalnızca kadın giyim tasarımlarında değil erkek giyim tasarımlarında da başarılı ürün seçenekleri ile rahat ve şık giyinmek isteyen tüm erkeklere hitap eden model seçeneklerinden oluşuyor. Sürekli takım elbise giyen erkekler tatil günlerinde biraz daha rahat ve serin tutacak kıyafetleri giymeyi tercih ederler. Örneğin incecik ve hafif bir şile bezi gömlek bu durumlarda erkeklerin severek giyecekler kumaş yapısı ve tasarımlarıyla önerilen üst giyim ürünleridir. Çizgili veya tek renk olarak istedikleri kıyafetle tamamlayabilecekleri kısa ve uzun kollu modern tasarımlar şile bezi erkek giyim koleksiyonlarında yerini adı. Beyaz, mavi, yeşil, siyah ve farklı renk seçenekleri koleksiyonlarda mevcuttur.

Erkekler İçin Günlük Giyim Şile Bezi Pantolon Modelleri

Şile bezi pantolon, gömlek ve şortlar rahat bir gün geçirmek isteyen ve yazı sıcaklarında hafif giyinmeyi tercih eden erkekler için yepyeni model seçeneklerinden oluşuyor. Dar kesim kısa kolu gömlekler bu yaz erkeklerin aynı zamanda şık olma arzularına da en güzel şekilde cevap verecek modeller arasında yer alıyor. Yine tatillerin olmazsa olmazı en rahat kıyafet çeşidi erkek şortları uygun fiyat ve renkli tasarımları ile bu yaza damgasını vuracak. Üzerine çok yakışan zımbalı tişörtlerde yine şile bezi ile tasarlanan özel üst giyim ürünleri olarak mağazalarda yerini aldı. Yüzlerce farkı renk ve modele şile bezi erkek giyim ürünlerini İnternet sitemizden inceleyerek alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR