$25.67 KDV Dahil
Yeni Ürün
ŞİLE BEZİ ÇOCUK GİYİM
$25.67 KDV Dahil
Yeni Ürün
ŞİLE BEZİ ÇOCUK GİYİM
$25.67 KDV Dahil
Yeni Ürün
ŞİLE BEZİ ÇOCUK GİYİM
$29.94 KDV Dahil
Yeni Ürün
Batı Yazlık Müslin Erkek Çocuk Şalvar Gri-540.13
$29.94 KDV Dahil
Yeni Ürün
Batı Yazlık Müslin Erkek Çocuk Şalvar Buz Mavi-540.13
Yeni Ürün
Batı Yazlık Müslin Erkek Çocuk Şalvar İndigo-540.13
$25.67 KDV Dahil
Yeni Ürün
ŞİLE BEZİ ÇOCUK GİYİM

Müslin Pantolon Modelleri

Erkek çocuk giyim modellerinde, müslin ve şile bezi kumaşı özellikle ilkbahar/yaz aylarında ve sıcak hava koşullarında sağladığı hafif yapısı ve nefes alabilir dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Müslin pantolon, şile bezi pantolon, müslin şort, şile bezi şort ve müslin şalvar, şile bezi şalvar modelleri, çocukların konforunu ve ferahlığını ön planda tutar. Aynı zamanda şık ve rahat giyim avantajı sunar.

Müslin Çocuk Pantolon Modelleri

Rahatlık ve stilin mükemmel birleşimini sunan müslin çocuk pantolonlar, geniş bacak kesimi ve lastik bel veya bağcık detayları sayesinde çocukların beline iyi kavrar ve hareket özgürlüğü sunar.

Düz Kesim Müslin Çocuk Pantolon Modelleri, hem klasik hem de şık bir görünüm için düz kesim müslin çocuk pantolonlar, sade tasarım modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Müslin kumaşının hafif ve ince olması özelliğinin olmasıyla aileler tarafından da ilgi görmektedir.

Müslin Şort Modelleri

Müslin Çocuk Şort Modelleri

Müslin Çocuk Şort Modelleri, İlkbahar/yaz aylarında serinlik için mükemmel olan müslin çocuk şortlar, nefes alabilir yapısı ve hafif dokusu olan müslin ve şile bezi kumaşlardan üretilir. Çocukların rahatlıkla kullanabilecekleri bir seçenektir.

Desenli Müslin Çocuk Şortlar, desenlerle süslenmiş müslin çocuk şortlar, çocukların ilgisini çekmektedir. Hayvan figürleri, süper kahramanlar, çiçek desenleri veya geometrik şekillerle tasarlanan müslin çocuk şortlar, ilkbahar/yaz günlerinde canlılık dolu bir görünüm sağlar.

Müslin Şalvar Modelleri

Müslin Çocuk Şalvar Modelleri

Lastikli Paça Müslin Çocuk Şalvarlar hem rahatlık hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu müslin çocuk şalvar modelleri genellikle çocuğun rahatça giy çıkar işlemini gerçekleştirebilmesi için tasarlanır.

Baskılı Müslin Çocuk Şalvar Modelleri, eğlenceli ve desenli baskılarla süslenmiş müslin çocuk şalvarlar, çocuklara yazın dinamiğini yansıtan bir tarz sunmaktadır. Eğlenceli desenlerle bezeli müslin çocuk şalvarlar, çocukların ilgisini çekmektedir.

Erkek çocuk müslin pantolon, çocuk müslin şort ve çocuk müslin şalvar modelleri, çocuklar için ilkbahar/yaz aylarında kullanım sağlayan hafif, rahat ve şık giyim avantajları sunar. Çeşitli kesimler, zengin renk seçenekleri ve farklı desenlerle çoğalan bu modeller, her zevke ve her çocuk ihtiyacına uygun olarak tasarlanmıştır.

Müslin Çocuk Alt Giyim Modelleri

Eliş Şile Bezi Tekstil

Yıllardır özenle hazırlamış olduğumuz giyim modellerimiz artık şile bezi ve müslin kumaş ile kullanımını yaygınlaştırıp, doğallığı ve sağlığı ön plana çıkartacaktır.

silemoda.com

Birbirinden canlı ve özenle hazırlanmış müslin pantolon, müslin şort, müslin gömlek, müslin tişört, müslin şalvar, müslin sweatshirt, müslin elbise, müslin bluz, müslin tunik, müslin etek, müslin pijama kapıda ücretsiz ödeme güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR